Ogłoszenie o naborze - inspektor ds. budownictwa, budowy i utrzymania dróg.

Zarządzenie Nr 19/0152/07

OK.1110-3/1/10 Płaska, dnia 28.05.2010 r.

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

Działając na podstawie art. 11 ustawy z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2008r. Nr 223, poz. 1458) Wójt Gminy Płaska ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Płaska, Płaska 53, 16-326 Płaska.

1. Określenie stanowiska urzędniczego: inspektor ds. budownictwa, budowy i utrzymania dróg.

2. Wymagania niezbędne:

- obywatelstwo polskie,

- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,

- niekaralność sądowa za przestępstwa popełnione umyślnie,

- nieposzlakowana opinia,

- stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku pracy,

- posiadanie co najmniej wykształcenia średniego o kierunku budownictwo lub pokrewnego,

- biegła umiejętność obsługi komputera, w tym znajomość programów WORD i EXEL i urządzeń biurowych oraz umiejętność korzystania z komunikacji internetowej,

- znajomość zagadnień z zakresu: ustawy o samorządzie gminnym, prawa budowlanego, planowania i zagospodarowania przestrzennego, kodeksu postępowania administracyjnego, kodeksu pracy, prawa zamówień publicznych,

- znajomość procesu inwestycyjnego, umiejętność przygotowania dokumentacji technicznej, w tym podstaw kosztorysowania.

3. Wymagania dodatkowe:

- preferowane wykształcenie wyższe o kierunku prawniczym lub administracyjnym,

- preferowane doświadczenie zawodowe: min. 2-letni staż pracy na podobnym stanowisku w budownictwie, inwestycjach itp.,

- predyspozycje osobowościowe konieczne: dokładność, rzetelność i samodzielność w wykonywaniu obowiązków, komunikatywność, obowiązkowość przy realizacji zadań, zdolności analityczne, wysoka kultura osobista,

- predyspozycje osobowościowe pożądane: umiejętność organizacji pracy, kreatywność, umiejętność pracy w zespole, gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji,

- preferowana znajomość i umiejętność zasad kosztorysowania oraz pracy jednostki samorządu terytorialnego.

4. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku obejmuje m. in.:

- uzyskiwanie pozwoleń budowlanych, zmiany sposobu użytkowania lokali oraz dokonywanie zgłoszenia prac remontowych budynków w trybie określonym w prawie budowlanym,

- wykonywanie czynności związanych z obsługą remontów, robót budowlanych i inwestycji,

- prowadzenie spraw administrowania obiektami pozostającymi w zarządzie Gminy,

- wykonywanie czynności związanych z procedurą uchwalania miejscowych planów  zagospodarowania przestrzennego oraz studium uwarunkowań i kierunków rozwoju,

- przygotowanie projektów decyzji o warunkach zabudowy wynikających z ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym,

- realizacja zadań związanych z zaopatrzeniem w energię elektryczną obiektów gminnych i oświetlenia ulicznego na terenie Gminy,

- wykonywanie czynności obsługi biurowej i administracyjnej.

5. Warunki pracy i płacy:

- wymiar czasu pracy: pełny etat,

- miejsce pracy: Urząd Gminy Płaska,

- zatrudnienie na czas określony lub nieokreślony, wynagrodzenie będzie ustalone zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 18 marca 2009 r. w sprawie wynagrodzenia pracowników samorządowych (Dz.U. nr 50, poz. 398).

6. Wymagane dokumenty:

1/ List motywacyjny zawierający uzasadnienie przystąpienia do konkursu,

2/ Życiorys (Curriculum Vitae), z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej,

3/ Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,

3/ Kserokopia dowodu osobistego,

4/ Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.(t.j. Dz.U z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) oraz ustawą z dnia 21.11.2008 r. o pracownikach samorządowych (tj. Dz.U z 2008 r. Nr 223, poz. 1458)”.

5/ Oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych,

6/ Oświadczenie o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

7/ Oświadczenie, że kandydat nie był karany zakazem pełnienia funkcji związanych z dysponowaniem środkami publicznymi, o których mowa w art. 31 ust. 1 pkt. 4 ustawy z dnia 17 grudnia 2004r. o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych (Dz.U. z 2005 r. Nr 14, poz.114 z późn. zm.),

8/ Kopie dokumentów potwierdzających posiadanie wymaganego wykształcenia, kopie dokumentów o ukończonych kursach podnoszących kwalifikacje oraz kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe kandydata - wymagany staż pracy (kserokopie świadectw pracy).

7. Miejsce i termin złożenia dokumentów:

Ofertę z wymaganymi dokumentami należy składać do dnia 11.06.2010 r. włącznie do godziny 15.00 w sekretariacie Urzędu Gminy Płaska, I piętro, pokój numer 2, w zaklejonej kopercie z adresem i numerem telefonu kontaktowego składającego ofertę, wraz z dopiskiem: „Dotyczy naboru na stanowisko inspektor ds. budownictwa, budowy i utrzymania dróg w Urzędzie Gminy Płaska”. W przypadku wysłania oferty pocztą liczy się data stempla pocztowego. Oferty, które nie spełniają wymagań formalnych lub wpłyną do Urzędu Gminy Płaska po terminie składania ofert nie będą rozpatrywane i będą odsyłane za poświadczeniem zwrotnym lub też można je będzie odbierać osobiście w sekretariacie urzędu.

8. Informacje dodatkowe:

Nabór na wolne stanowisko urzędnicze prowadzony będzie w dwóch etapach: etap I - przeprowadzenie analizy formalnej złożonej przez kandydata oferty wraz z dokumentami, etap II - przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej w przypadku kandydatów spełniających wymagania formalne. Lista osób, które spełniły wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze oraz zakwalifikowane do dalszego etapu postępowania, zostanie zamieszczona w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń urzędu. Kandydat wyłoniony w drodze naboru przed zawarciem umowy o pracę zobowiązany jest przedłożyć zaświadczenie o niekaralności i zaświadczenie o wstępnych badaniach lekarskich.

9. Wójt Gminy Płaska zastrzega sobie prawo zamknięcia postępowania konkursowego bez wyboru któregokolwiek z kandydatów na niniejsze stanowisko.

Wójt Gminy

Wiesław Gołaszewski

Metryka strony

Udostępniający: Urząd Gminy Płaska

Wytwarzający/odpowiadający: Wójt Gminy Płaska

Wprowadzający: Wójt Gminy Płaska

Data modyfikacji: 2010-06-01

Opublikował: Maciej Zdancewicz

Data publikacji: 2010-06-01